Съобщения
11.08.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 14 - 18 август 2017 г.

Ловешка област

Община Ловеч  

На 15.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баховица: ул. „Георги Димитров“

На 17.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч./, на 18.08.2017 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Беглеж: 19-ти юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В. Левски, Пано Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев

На 16.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Павлов, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Павел Станчев, Присоето, Радой Минковски, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цачо Павлов, Цвятко Цачев

На 15.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 14.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: ДЗС - М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална зона, Хан Кубрат

За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети март, Христо Ботев

Община Луковит  

За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин

На 14.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Торос: 157023, Васил Левски, Грънчар, Дило Йотов, Кокиче, Кулата, Младост, Никола Вапцаров, Торос, Хан Аспарух, Цвятко Алексиев, Шипка

За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил и Методий, Кичера, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Пейо К. Яворов, потока, Райна Княгиня, Стоян Георгиев, Хан Аспарух, Цар Симеон, Ягода

Община Тетевен  

На 16.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: Вит, Демокрация, Дунав, Иван Вазов, Извора, Панайот Волов, Пирин, Стара планина, Тракия

На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Галата: Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Кирков, Гергана, Димитър Полянов, Йордан Йовков, Пейо К. Яворов, Пещера, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 14-18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев

На 15.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика, Мах. Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 15.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 14.08.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит, Вършец, Ключ, Конски дол, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Пладнището, Топлика

На 18.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Свидово

На 15.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

Община Троян  

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев

На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 16.08.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Георги С. Раковски, Кв. Ливадето, Крайречна, Мах. Райковска, Местност Лисичи Дупки

На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ. ДЗ Обнова, Първи май, Стара планина

Община Угърчин  

На 17.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина пътека, Последна, Стара планина, Юрий А. Гагарин

На 17.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 15.08.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;  Български извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах. Боаза, Мах. Начови Воденици, Мах. Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин;  Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов;  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море;  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов дол, Местност Енча, Местност камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети септември, Девети май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

 Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

 Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна гора, Хан Аспарух, Хан Крум, ул. „Христо Ботев“.

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска