Съобщения
04.08.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 7 - 11 август 2017 г.

Ловешка област

Община Априлци  

На 09.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: ул. „Васил Левски“, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

 Гумощник: Вилна зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах. Лакарево, Мах. Реката, Мах. Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

 Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мах. Беров Мост, Мир, Оборище, Осми март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 10.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мир, Оборище, Осми март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

Община Ловеч  

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, Местност Стопански двор, Местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж. П. Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 12.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Местност Мутьова поляна, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен бряг, Черковна, Черна река, Чурковец, Янтра

 Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дойренци: Гарова

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 08.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети март, Чер Недялко, Шести септември

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара планина, Странджа, Съединение, Трети март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Йоглав

На 08.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2017 г. /11:45 - 12:55 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Велико Търново, Гарата, Жп Спирка, Източна Индустриална зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Осъмска, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Хан Кубрат

На 09.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: I Кв. 2А, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2А, Източна Индустриална зона, Местност Синан Тепе, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 09.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:45 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Баховско шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско шосе, Подп. Александър Кусев, Северна Индустриална зона, Северна Индустриална зона

На 08.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев

На 09.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Северна Индустриална зона

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 09.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка: Местност Стравиц

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 09.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:45 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Умаревци

Община Луковит  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Луковит: Момчилец

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил и Методий, Кичера, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Пейо К. Яворов, Потока, Райна Княгиня, Стоян Георгиев, Хан Аспарух, Цар Симеон, Ягода

Община Тетевен  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев

На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Махала Зоренишки дол, Махала Топилище

На 08.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 09.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Здравец, Калена Плоча, Махала Равнище

На 11.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Лечо Гайдаря

На 08.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Първи май, Христо Ботев

Община Троян  

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген. Карцов, Жална, Идент. 73198. 268. 24, М. &Quot; Бельово&Quot; Краю Колев, М. Жална, Мах. Жална, Мах. Караниколти, Пенчо Тодоров, път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, Мах. Гунешка, Мах. Доновска, Мах. Калчевска, Мах. Катилска, Мах. Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 10.08.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

 Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

 Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

 Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев

 Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети септември, Захари Стоянов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 144. 25, 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Ген. Карцов, Изгрев, Кв. Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах. Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч. Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести септември

На 10.08.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген. Карцов, Мах. Голяма Рибна, Мах. Камен Мост, Местност Беклемето, Стою Комитата

 Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Мах. Троянска, Мах. Цанковска, Местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

Община Угърчин  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Мах. Съевска

Община Ябланица  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 08.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв. 13, Александър Стамболийски, Местност Гераня, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска ливада, Ширевец.

 

 
Започва отчуждаването на частни имоти за строежа на АМ „Хемус”
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска